Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bolulu bürokratlar Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından verilen iftar yemeğinde bir araya geldi.

30 Temmuz 2012 Pazartesi 02:39
Her yıl geleneksel olarak yapılan toplantıların amacı ise Bolu’da ve Ankara’nı çeşitli yerlerinde önemli görevler yürüten bürokratları bir araya getirerek tanışmasını sağlamak.

Bolu’da ve diğer illerde görev yapan Bolulu bürokratlar Gölcük’de verilen iftar yemeğinde buluştu.  Her yıl geleneksel olarak yapılan toplantıların amacı ise Bolu’da ve Ankara’nı çeşitli yerlerinde önemli görevler yürüten bürokratları bir araya getirerek tanışmasını sağlamak.

İftar öncesi bir konuşma yapan Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı İdari ve Mali işler Daire Başkanı İsmail Altındaş, “Bizi bir araya getiren Bolu Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz’a çok teşekkür ediyorum. Bu birlikteliklerin daha artarak devam etmesinin temenni ediyorum. Ankara ve İstanbul’daki bürokraside görev alan arkadaşlarımıza ihtiyacımız var. Yoğun bir şekilde bir araya gelemiyoruz. Bolu’ya Ankara’nın imkânlarının Bolu’ya aktarılması noktasında elimizden gelen gayreti göstermemiz gerekiyor. Birlik ve beraberliği sağladığımız takdirde bunu başaracağımıza inanıyorum. “dedi.

 Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’da yaptığı konuşmasında, “Yaptığımız bu organizasyonlara katılarak bizleri bir kez daha onurlandırdınız.  Boluluların bir araya gelmesi zor denir. Sizler bu zoru başardınız. Bir araya geldiğimiz zaman birbirimizi tanımış oluyoruz. Bolu ile ilgili problemleri istişare etme imkânı buluyoruz. Bize düşen görev kenetlenmek ve Bolu’yu daha iyi noktalara getirmek. Bu noktada sizlerin düşünce ve fikirlerinize her zaman ihtiyacımız var. Sizlerin sayısı bizlerin onuru olacaktır.” şeklinde konuştu.

 Konuşmalarında ardından davetliler ezanın okunması ile oruçlarını açtılar. Yemek sonrası bürokratlar Bolu ile ilgili istişarede bulundu.

bolu2.20120730024354.jpg

bolu3.20120730024415.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar