Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Beylikdüzü Belediyesi Ramazan etkinliklerinde sahne alan sevilen sanatçı Mustafa Ceceli izleyenleri çoşturdu

21 Ağustos 2011 Pazar 23:12
Türk Pop müziğinin en güçlü seslerinden biri olan Mustafa Ceceli Beylikdüzü Belediyesi Ramazan etkinliklerinde sahne aldı. Ceceli şarkılarını alanı dolduran binlerce hayranıyla birlikte söyledi.

Beylikdüzü Belediyesi`nin Ramazan etkinlikleri tüm hızıyla sürerken, etkinlikler vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Ramazan`ın 20.gününde etkinliklerde sahneyi sevilen sanatçı Mustafa Ceceli aldı. Mustafa Ceceli konseri için alanı saatler öncesinden tıklım tıklım dolduran vatandaşlar, Ceceli`nin söylediği şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti. 30 bine yakın hayranı ile birlikte şarkılarını seslendiren Ceceli, sergiediği performans ile dikkat çekti. 

Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören konseri Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun`un da izledi. Sanatçının şarkılarını beğenerek dinlediklerini söyleyen Başkan uzun, Ceceli`nin muhteşem bir sese sahip olduğunu dile getirdi. Konsere ilginin oldukça fazla olmasına da değinen Başkan Uzun " Binlerce vatandaşımız alınımızı doldurmuş, adım atacak yer yok. Bu da demek oluyor ki Beylikdüzü halkı Mustafa Ceceli`yi çok seviyor. Bizler de bunu dikkate alarak bundan sonraki etkinliklerimizde Ceceli ile daha fazla birlikte olacağız" dedi. Başkan Uzun, konser sonunda Mustafa Ceceli`ye çiçek takdim etti.

Kuğulu Park`ta protokol iftarı...

Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, çeşitli noktalarda gerçekleştirilen iftarlara katılmaya devam ediyor. İlçe protokolü ile birlikte, Kuğulu Park`ta mekan sahipleri Murat ve Ersin Gülel kardeşlerin verdiği iftara katılan Başkan Uzun, Kuğulu Park`ın oluşturduğu Ramazan ambiyansını oldukça beğendiğini söyledi. İftara katılanların arasında bulunan Sanatçı Çılgın Sedat da vardı. Başkan Uzun sohbet eden Sanatçı, gerçekleştirdiği projelerden dolayı Uzun`u tebrik etti. Kuğulu Park`taki iftara Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun`un yanı sıra Eski Kıraç Belediye Başkanı Hamit Öncü, Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Yalçın, Tahir Sert ve ilçe protokolüne mensup çok sayıda kişi katıldı.

beylikduzu2.jpg

beylikduzu3.jpg

beylikduzu4.jpg

beylikduzu5.jpg

beylikduzu6.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar