Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Beylikdüzü Belediyesi Fen İşleri ekipleri; asfalt kaplama ve yeni kaldırım yapım çalışmalarına hız verdi

05 Mayıs 2013 Pazar 22:46
Beylikdüzü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; asfalt kaplama, yeni yol açılması ve kaldırım onarımı ile yeni kaldırım yapım çalışmalarına da hız verdi.

Beylikdüzü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; asfalt kaplama, yeni yol açılması ve kaldırım onarımı ile yeni kaldırım yapım çalışmalarına da hız verdi.

Çalışmalarını aralıksız sürdüren ekipler, Adnan Kahveci Mahallesi Kurtuluş Sokak ve Nisan Sokak, Gürpınar Mahallesi Ömer Seyfettin Caddesi ile Pekmez Caddesi, Kavaklı Mahallesi Demokrasi Caddesi ve Barış Mahallesi Volvo Kavşakta gerekli olan kısımlarda kaldırım çalışması yapıyorlar. Bölgelere kazandırılan yeni kaldırımlar ile birlikte bozuma görülen kaldırımlarda ise onarım uygulamaları yapılıyor.

Çalışmaları değerlendiren Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, “Bir ilçenin gelişmişlik seviyesini gösteren en önemli özelliklerden biri o ülkenin alt yapı ve yol durumudur. Bakımlı, düzenli, yeterli yol ve ulaşım yapısına sahip olmak o ilçenin marka değerini yükseltir. Biz de bu nedenle Beylikdüzü’nde alt yapı, ulaşım, yol ve kaldırım gibi konular ile ilgili hiçbir eksik çalışma bırakmak istemiyor, uygulamalarımızı ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekleştiriyor ve ilçe halkının daha rahat bir yaşam sürmesini hedefliyoruz” dedi.

beylikduzu2.20130505230834.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
ÖMER YILDIRIM
Medya ve İletişim Uzm. Sanat Yön
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar
YUNUS EMRE KARAHAN
Türkiye Hafıza Şampiyonu