Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Beykoz Belediyesi’nin 23 farklı branşta düzenlediği kurslar için kayıtlar başladı

22 Şubat 2012 Çarşamba 09:34
Beykozlular’a yönelik ücretsiz düzenlenen kurslar, Kavacık Hizmet Binası, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi, Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi ve Tokatköy Hizmet Binası olmak üzere 4 farklı mekanda yürütülecek.

Beykoz Belediyesi’nin öğrencilere derslerinde takviye sağlamak, yeteneklerini keşfedecekleri alanlar sunmak ve yetişkinlere hobi alanları açmak üzere 23 farklı branşta düzenlediği kurslar için kayıtlar başladı.  

Yaz aylarında öğrencilerin verimli bir tatil dönemi geçirebilmesi için eğitim ve spor programları açan Beykoz Belediyesi, kültür-sanat ve eğitim kurslarının kapsamını yetişkinlere yönelik genişletti.    

Beykozlular’a yönelik ücretsiz düzenlenen kurslar, Kavacık Hizmet Binası, Prof. Dr. Necmettin Erbakan  Kültür Merkezi, Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi ve Tokatköy Hizmet Binası olmak üzere 4 farklı mekanda yürütülecek.  

Öğrenciler için Matematik, Türkçe, Fen Bilgisi, Geometri, Biyoloji, Kimya, Fizik, Coğrafya, gibi takviye branşlarında açılan kurslar yine çocuklar, gençler ve yetişkinler için İngilizce, Arapça, Osmanlıca, Tiyatro, Keman, Fotoğrafçılık, Kaligrafi, Gitar, Bağlama, Dikisyon, Hızlı Okuma, Genel Muhasebe, İspanyolca, Kanun, Ney branşlarından oluşuyor.  

İlçedeki çocuk ve gençlerin uzun süren yaz tatillerini yararlı aktivitelerle değerlendirmeleri, sosyal gelişim ve eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla yaz döneminde kurslar açtıklarını söyleyen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, sanat ve kültürün her alanında gelişimi hedeflediklerini ve kursların kapsamını bu doğrultuda genişlettiklerini ifade etti.  

Kurslara katılmak isteyen ilçe sakinlerinin 1 Mart’a kadar kayıt yaptırmaları gerekiyor. 

Bilgi ve Kayıt:

Beykoz Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü: 0 216 538 84 66

Beykoz Belediyesi Kavacık Hizmet Binası: 0 216 425 03 77

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar