Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başkan Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesi’nin tüm imkanlarıyla mağdurun, mazlumun ve kimsesizin yanında olduğunu vurguladı

04 Kasım 2011 Cuma 23:07
Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa’da aç ve açıkta tek kişinin bile kalmaması hedefiyle oluşturulan ‘Sosyal Yardımları Değerlendirme Komisyonu’ aracılığıyla hayırsever vatandaşlardan gelen yardım malzemelerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.

Büyükşehir Belediyesi, Bursa’da aç ve açıkta tek kişinin bile kalmaması hedefiyle oluşturulan ‘Sosyal Yardımları Değerlendirme Komisyonu’ aracılığıyla hayırsever vatandaşlardan gelen yardım malzemelerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.

 

Yardım envanterini değerlendirmek üzere her çarşamba Heykel’deki tarihi belediye binasında bir araya gelen komisyonunun toplantısına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesi’nin tüm imkanlarıyla mağdurun, mazlumun ve kimsesizin yanında olduğunu vurguladı.

Ürünlü’deki barınma evinin Kurban Bayramı’nda hizmete gireceğini belirten Başkan Altepe, “Kış şartlarının iyiden iyiye kendini hissettirdiği bugünlerde, barınacak yeri olmayan vatandaşlarımıza sıcak bir ortam sunacak olan barınma evi, Kurban Bayramı’nda hizmete giriyor” dedi.

 

Başkan Altepe, öte yandan Bursa’da şiddete maruz kalan ya da farklı nedenlerle aileleri tarafından dışlanan kadınları, sokağın tehlikelerinden koruyan kadın sığınma evinin de tam donanımlı bir şekilde hizmet verdiğini söyledi. Başkan Altepe, vatandaş odaklı çalışmalarıyla kentin refahını sağlamak istediklerini vurgulayarak, “Çalışmalarımızla aç ve açıkta hiç kimseyi bırakmamayı hedefliyoruz. Bununla birlikte hayırsever hemşehrilerimizden bize ulaşan yardım malzemelerini de komisyonumuzca belirlenen yardıma muhtaç vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz” dedi.

 

Başkan Altepe, Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal sorumluluk bilinciyle çalışmalarına devam edeceğini sözlerine ekledi.

bursa2.20111104231442.jpg

 

bursa3.20111104231503.jpg

bursa4.20111104231536.jpg

 

www.belediyegazetesi.net

 

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar