Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başkan Gümrükçüoğlu, Şırnak ve Şanlıurfa’dan gelen 101 öğrenciyi misafir etti

21 Temmuz 2017 Cuma 23:02
Öğrencilerle kahvaltı programında bir araya gelen ve deniz gezisi ile Trabzon’u tanıtan Gümrükçüoğlu, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) tarafından düzenlenen organizasyon ile Şırnak ve Şanlıurfa illerinden 101 öğrenci Trabzon’a geldi. Gençlik ve Spor Bakanlığının Düzköy ilçesindeki tesislerinde kamp yapan öğrencileri Trabzon şehir merkezinde Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu misafir etti.

Öğrencilerle kahvaltı programında bir araya gelen ve deniz gezisi ile Trabzon’u tanıtan Gümrükçüoğlu, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti. Türkiye Cumhuriyeti halkının birlik ve bütünlüğünü kimsenin bozamayacağını ifade eden Gümrükçüoğlu, “Bu ülkede yaşayan herkes kardeştir. Dünya biliyor ki bizler kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi koruduğumuz sürece her geçen gün daha büyüyerek yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Başkan Gümrükçüoğlu tek tek ilgilendiği Güneydoğulu öğrencileri Trabzon’da görmekten büyük mutluluk duyduklarını da sözlerine ekledi.

trabzon2.20170721230438.jpg

trabzon3.20170721230451.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
ÖMER YILDIRIM
Medya ve İletişim Uzm. Sanat Yön
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar
YUNUS EMRE KARAHAN
Türkiye Hafıza Şampiyonu