Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başakşehir Belediyesi’ni ziyaret eden Başbakan Tayyip Erdoğan belediye çalışanları tarafından çoşkuyla karşılandı

13 Ocak 2012 Cuma 21:08
Cami çıkışında Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'la ayak üstü bir süre sohbet eden Başbakan Erdoğan, Uysal’ın daveti üzerine, programında olmamasına rağmen jest yaparak Başakşehir Belediyesi’ne geçti. Belediyede kendisine ikram edilen öğle yemeğini de yiyen Başbakan Erdoğan, yine çalışanların alkışları arasında belediyeden ayrıldı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cuma namazını kılmak için geldiği Başakşehir 5. Etap’taki Tunahan Camii’nde, Başakşehirlilerin sevgi gösterileri ile karşılandı. İstanbul Milletvekili Harun Karaca, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Ak Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu ve Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'ın da eşlik ettiği Başbakan Erdoğan’a, Cuma namazı çıkışında da vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Çıkışta bekleyen vatandaşların “Başakşehir seninle gurur duyuyor” tezahüratı altında aracına doğru ilerleyen Başbakan Erdoğan, kucağında bebeğiyle kendisini bekleyen bir kadını da yanına çağırıp çeşitli hediyeler verdi. Ayrıca mahalle çocuklarına da Başbakan Erdoğan’ın korumaları tarafından hediyeler dağıtıldı.

Namaz sonrası Belediyeye geçti
Cami çıkışında Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'la ayak üstü bir süre sohbet eden Başbakan Erdoğan, Uysal’ın daveti üzerine, programında olmamasına rağmen jest yaparak Başakşehir Belediyesi’ne geçti. Beraberindeki heyetle belediyeye gelen Başbakan Erdoğan, belediye çalışanlarının alkışları arasında Başkan Uysal’ın makam odasına geçti. Belediyede yaklaşık 2 saat kalan Erdoğan, Başakşehir ilçesi ve belediyenin çalışmaları hakkında Başkan Uysal'dan bilgi aldı. Belediyede kendisine ikram edilen öğle yemeğini de yiyen Başbakan Erdoğan, yine çalışanların alkışları arasında belediyeden ayrıldı. Başbakan Erdoğan şeref Defterini imzaladı. Erdoğan çıkışta, belediye çalışanlarıyla toplu hatıra fotoğrafı da çektirdi.

basaksehir2.20120113211404.jpg

basaksehir3.20120113211427.jpg

basaksehir4.20120113211456.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar