Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bartın Belediyesi tarafından Kırtepe Mahallesi'nde istinat duvarları yapım çalışması başlatıldı

22 Eylül 2011 Perşembe 21:31
Belediye Başkanı Cemal Akın “ Üst yollardan alt yola toprak kaymalarının önlenmesi, yol formunun korunması ve sıcak asfaltla değişen çehrenin daha da güzelleşmesi için çeşitli noktalarda istinat duvarları yapıyoruz dedi

Bartın Belediyesi tarafından yolları sıcak asfaltla kaplanan Kırtepe Mahallesi'nde istinat duvarları yapım çalışması başlatıldı.

Çalışma ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın “Yaz boyunca aralıksız sürdürdüğümüz asfalt çalışmalarımız dahilinde Kırtepe Mahallemizdeki sokaklarımızda sıcak asfalt çalışması yapmıştık. Asfalt öncesi hazırlıklarımız esnasında özellikle 163. Sokak'ta zamanla daralan yolları imardaki haline geri döndürerek genişletmiştik. Bu genişletme çalışmaları sonrasında üst yollardan alt yola toprak kaymalarının önlenmesi, yol formunun korunması ve sıcak asfaltla değişen çehrenin daha da güzelleşmesi için çeşitli noktalarda istinat duvarları yapıyoruz. Bu bağlamda yollarını asfalt yaptığımız mahallelerimizde çalışmalarımıza sadece yol sorunları ile değil, alt yapı dahil bizi ilgilendiren bütün sorunları çözerek devam ediyoruz” dedi.

bartin2.20110922213554.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar