Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bahçelievler Belediyesi toplu nikah törenine katılan çocuklar, anne-babalarının nikahına şahit oldu

13 Şubat 2015 Cuma 23:01
14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle her yıl geleneksel olarak nikâhsız evli çiftler için düzenlenen toplu nikâh törenine çiftler çocukları ile birlikte katıldı.

Sevgililer günü öncesinde Bahçelievler Belediyesince gerçekleştirilen toplu nikah törenine katılan çocuklar, anne-babalarının nikahına şahit oldu. 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle her yıl geleneksel olarak nikâhsız evli çiftler için düzenlenen toplu nikâh törenine çiftler çocukları ile birlikte katıldı.

14 Şubat akşamı gerçekleştirilecek Sevgililer Günü yemeği öncesinde nikah akitlerinin gerçekleştirileceği nikah salonuna anne-babaları ile birlikte gelen çocuklar, ilginç görüntüler oluşturdu. Nikah törenine 2 yaşındaki kızları Azra ile gelen Leyla Fidan-Nedim Aydın çifti ve yine 2 yaşındaki oğulları Aziz ile birlikte katılan Perihan-Mesut çiftinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. 

Bahçelievler’de yaşayan ve evliliklerini çeşitli nedenlerden dolayı bu güne kadar resmi nikâhsız sürdüren 24 çiftin resmi nikâhlarının kıyıldığı etkinliğin ardından, 14 Şubat akşamı Abidin Pak Öğretmenevi balo salonunda gerçekleştirilecek yemekli törene çiftler, çocukları ve yakın akrabalarıyla birlikte katılacaklar. Belediye Başkanı Osman Develioğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilecek gecede Sanatçı Kürşat sahne alacak. Etkinlikte çiftlere çeşitli hediyeler de verilecek.

bahcelievler2.20150213230422.jpg

bahcelievler3.20150213230502.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
ÖMER YILDIRIM
Medya ve İletişim Uzm. Sanat Yön
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar
YUNUS EMRE KARAHAN
Türkiye Hafıza Şampiyonu