Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı minibüsçülerden trafik kurallarına uymalarını istedi

04 Mart 2012 Pazar 12:51
Bağcılar Belediyesi ilçede faaliyet gösteren minibüsçü esnafını bir araya getirdi. Başkan Çağırıcı ve İlçe Emniyet Müdürü Birol Usşen, minibüsçülerden trafik kurallarına uymalarını istedi.

Bağcılar Belediyesi, ilçede faaliyet gösteren minibüsçü esnafını bir araya getirdi. Toplantıya, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Bağcılar Emniyet Müdürü Birol Usşen, Bağcılar Şoförler Odası Başkanı Mustafa Nuhoğlu katıldı.

Halk Sarayı’nda düzenlenen toplantıda, minibüsçüler sorunlarını dile getirirken, özellikle vatandaşlardan minibüsçülere yönelik gelen şikayetler de kendilerine iletildi. Programda konuşan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, minibüsçülerin hatalarından trafikte ciddi sıkıntılar yaşandığını söyledi. Ceza ve ödüllendirme sisteminin uygulanması gerektiğini ifade eden Çağırıcı, özellikle tek yön uygulaması olan cadde ve sokaklarda bu kurala uymayan minibüsçülere ceza uygulanacağını belirtti. 

Bağcılar Emniyet Müdürü Birol Usşen, trafik kurallarına herkesin uyması gerektiğini söylerken, Şoförler Odası Başkanı Mustafa Nuhoğlu da “Biz bir birimize destek olacağız ve hatalarımızı ortadan kaldıracağız. Bu kurallara uymak zorundasınız. Kendi kendimize zarar veriyoruz. Bundan sonra ters yönden girdim diye bir şey yok” şeklinde konuştu.

bagcilar2.20120304125432.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar