Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Avcılar Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci, sahil mağduru esnafla kahvaltıda buluştu

19 Mart 2013 Salı 22:47
Başkan Değirmenci, yerleri yıkılan sahil esnafıyla bir araya geldi. Restaurantları yıkılan esnafın dertlerini dinleyen Değirmenci, esnafın her zaman yanında olduğunu ifade ederek, Büyükşehir Belediyesi’nin uygulamasını eleştirdi

Avcılar Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci, geçtiğimiz hafta sonu da sahil mağduru esnafla kahvaltıda buluştu, akşam ise Firuzköy Cem Kültür Evi’nin gecesine katıldı.

Yoğun bir çalışma temposuna giren Başkan Değirmenci, yerleri yıkılan sahil esnafıyla bir araya geldi. Restaurantları yıkılan esnafın dertlerini dinleyen Değirmenci, esnafın her zaman yanında olduğunu ifade ederek, Büyükşehir Belediyesi’nin uygulamasını eleştirdi ve “Vatandaşa alternatif bir proje sunulmadan yıkımların gerçekleşmemesi gerekirdi. Bu aşamadan sonra yapılması gereken, Büyükşehir Belediyesi bu alanda çevre düzenlemelerinin ardından plan ve proje dahilinde buraları yeniden canlandırıp yandaşa değil, işyerlerini yıktığı esnafa yeniden vermelidir” şeklinde konuştu.

Başkan Değirmenci bu arada Firuzköy Cem Kültür Evi’nin düzenlediği geceye katıldı.  Gecede, Firuzköy Cem Kültür Evi’nin başarılı çalışmalarından dolayı Cem Vakfı Genel Başkanı Prof. Dr. İzzettin Doğan’ın gönderdiği plaketi Avcılar Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci, Cem Kültür Evi Başkanı Şükrü Kalender’e verdi. 

avcilar2.20130319225016.jpg

avcilar3.20130319225042.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
ÖMER YILDIRIM
Medya ve İletişim Uzm. Sanat Yön
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar
YUNUS EMRE KARAHAN
Türkiye Hafıza Şampiyonu