Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Antalya Televizyon Ödülleri’nin 3’üncü yılında, hazırlıklar yoğun bir şekilde devam ediyor

24 Ocak 2012 Salı 23:55
Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) tarafından 2010 yılından bu yana düzenlenmekte olan Antalya Televizyon Ödülleri’nin bu yılki açılış ve ödül törenlerine de Mardan Otel ev sahipliği yapacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) tarafından 2010 yılından bu yana düzenlenmekte olan Antalya Televizyon Ödülleri’nin bu yılki açılış ve ödül törenlerine de Mardan Otel ev sahipliği yapacak. Televizyon dünyasında bir eksikliği gidermek için yola çıkan; TV endüstrisinden farklı isimleri bir araya getirmeyi amaçlayan Antalya Televizyon Ödülleri’nin 20 Nisan’da gerçekleştirilecek açılış resepsiyonunda ödül adayı sanatçı, yapımcı ve sektörün önde gelen simalarına hoş geldiniz denilecek.

Televizyonun en iyileri seçiliyor
Televizyon starlarının, dizi film ve program yapımcılarının heyecanlı bekleyişinin yerini kazananların renkli görüntülerine bırakacağı ödül töreni ise 21 Nisan akşamı gerçekleşecek.  Geçen yıllarda davetliler ve televizyon başındakiler tarafından ilgiyle izlenen ödül töreninin, bu yıl çok daha görkemli geçmesi için kollar sıvanmış durumda.

Başkan  Akaydın: Doğru yoldayız!
Antalya Televizyon Ödülleri’yle, tüm sektöre eşit uzaklıkta kalarak, televizyon dünyasının başarılı yapımlarını; sadece belli dalları, bölümleri değil, emeği geçen herkesi ödüllendirmeye özen gösterdiklerini vurgulayan Antalya Büyükşehir Belediyesi ve AKSAV Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Antalya Televizyon Ödülleri’nin kişilere bağlı olmadan kurumsallaşması gerektiğini söyledi. Başkan Mustafa Akaydın, televizyon ödülleriyle ilgili 3 yıllık süreci şu cümlelerle özetledi:
“Antalya Televizyon Ödülleri, Türkiye’nin Emmy’si olacak demiştik. Geçen yıllardaki etkinlikler boyunca ve sonrasında; bu yıl hazırlık süresince sektörde ve kamuoyunda oluşturduğumuz güzel atmosferle doğru yolda olduğumuzu gördük. Sektör içinden ve dışından çok güzel tepkiler aldık.”
Törenin düzenleneceği Mardan Palace; Dolmabahçe Sarayı, Kuleli Askeri Lisesi, Kız Kulesi ve Galata Köprüsü'nün görünümleriyle minyatür bir İstanbul olarak tasarımlanmış. Mardan Palace, İngiltere’nin başkenti Londra'da, ‘turizmin Oscarı’ kabul edilen World Travel Awards çerçevesinde gerçekleşen oylamalar sonucu  ‘Dünyanın En Lüks Oteli’, ‘Dünyanın En İyi Spa Oteli’ ve ‘Dünyanın En İyi Royal Suite Oteli’ ödüllerine değer görüldü.

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar