Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş Altınözü ilçesinde vatandaşlarla iftar yemeğinde buluştu

10 Ağustos 2012 Cuma 23:15
Altınözü İlçesinde dualarla başlayan iftar yemeğinde konuşma yapan Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, iftara katılan herkesin Ramazan ayını ve bir süre sonra idrak edeceğimiz Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş Altınözü ilçesinde vatandaşlarla iftar yemeğinde buluştu.Antakya Belediyesi mehteran takımı iftar yemeği öncesinde Altınözü ilçe merkezinde vatandaşlara konser verdi.

Altınözü ilçesi Hükümet Konağı alanında düzenlenen iftar yemeğine Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Altınözü Kaymakamı Ali Arslantaş, Ak Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci, Altınözü Belediye Başkanı Cavit Alkan, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Emrullah Gülen, Narlıca Belde Belediye Başkanı Mehmet Çil, Ak Parti Altınözü İlçe Başkanı Tahir Zumre, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çaparali, Belediye Meclis Üyeleri Necdet Bök, Suphi Bayır, Zeki Berber, İl Genel Meclis üyeleri, Antakya Belediyesi Özel Kalem Müdürü Abdullah Okur, Ak Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri, Merkez ve Altınözü İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile Altınözü İlçesi’nden çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Altınözü İlçesinde dualarla başlayan iftar yemeğinde konuşma yapan Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, iftara katılan herkesin Ramazan ayını ve bir süre sonra idrak edeceğimiz Ramazan Bayramı’nı kutladı. Savaş “Bugün burada sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz. İftar yemeğine emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu güzel buluşmamıza iştirak eden herkese canı gönülden şükranlarımı sunuyorum. Hepinizin mübarek Ramazan ayını ve bir süre sonra idrak edeceğimiz Ramazan Bayramı’nızı şimdiden tebrik ediyorum, saygılarımı sunuyorum.” dedi.
İftar yemeğinde söz alan Ak Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci ise yaptığı konuşmada “Bu müstesna davete icabet ettiğiniz için şahsım ve Ak Parti ailesi adına teşekkür ediyorum. İftar yemeğine emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Tüm hemşehrilerimizin Ramazan-ı Şerifleri mübarek olsun, hepinize iştiraklerinizin için teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

antakya2.jpg

antakya3.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
ÖMER YILDIRIM
Medya ve İletişim Uzm. Sanat Yön
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar
YUNUS EMRE KARAHAN
Türkiye Hafıza Şampiyonu