Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ANDY-AR Sosyal Araştırmalar Merkezi tarafından her yıl yapılan “Yılın EN’leri” anketinin 2011 sonuçları açıklandı

05 Ocak 2012 Perşembe 22:22
Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Türkiye genelinde en beğenilen belediye başkanı seçildi. Sarıgül’ü Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara izledi.

ANDY-AR Sosyal Araştırmalar Merkezi tarafından her yıl yapılan “Yılın EN’leri” anketinin 2011 sonuçları açıklandı. Araştırmaya göre, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Türkiye genelinde yılın en başarılı belediye başkanı seçildi. Sarıgül, “ Yılın Siyasi Liderleri” kategorisinde de başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın adından ikinci sırada yer aldı.


ANDY-AR Sosyal Araştırmalar Merkezi’nin 4 yıldır yaptığı “Yılın EN’leri” anketinin 2011 sonuçları açıklandı. Yılın olayı, yılın kazanan ve kaybedenleri, yılın skandalı, yılın siyasi liderleri, bakanları, belediye başkanları, TV programları, haber portalları, sinema filmleri, ses sanatçıları, dizi oyuncuları, köşe yazarları ve yılın markaları kategorisinde yapılan ankette, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Türkiye genelinde en beğenilen belediye başkanı seçildi.

Sarıgül’ü Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara izledi. Mustafa Sarıgül, yılın en beğenilen siyasi lideri kategorisinde de başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan sonra ikinci oldu. CHP Genel Başkan’ı Kemal Kılıçdaroğlu ise üçüncü sırada yer aldı.

www.belediyegazetesi.net

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar