Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Alaplı Belediyesi ile protokol imzalayan Halkbank da Alaplı’ya ATM cihazı kuruyor

16 Şubat 2012 Perşembe 19:17
Alaplı Belediyesi ile Halk Bankası Kdz. Ereğli Şubesi arasında imzalanan protokolle, Al Caddesi ile PTT Yokuşu Caddesi’nin kesiştiği noktadaki 4 bankanın ATM cihazının bulunduğu alanda beşinci ATM cihazını Halk Bankası kuracak.

Alaplı Belediyesi ile protokol imzalayan Halkbank da Alaplı’ya ATM cihazı kuruyor.

Alaplı Belediyesi ile Halk Bankası Kdz. Ereğli Şubesi arasında imzalanan protokolle, Al Caddesi ile PTT Yokuşu Caddesi’nin kesiştiği noktadaki 4 bankanın ATM cihazının bulunduğu alanda  beşinci ATM cihazını Halk Bankası kuracak. Protokole Alaplı Belediyesi adına imza atan Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu, Alaplı Belediyesi tarafından altyapısı hazırlanan ATM kurulum alanında daha önce 4 bankanın ATM cihazı kurduğunu, yapılan bu protokolle Halk Bankası’nın da önümüzdeki hafta ATM cihazını kuracağını ifade ederek, “Artık bu alanda ATM cihazı kuracak alan kalmadı. Diğer bankalardan da ATM cihazı kurmak için talepler var. Talepleri karşılayabilmek için yeni yer arayışındayız. Yine merkezi bir noktayı ATM kurulum alanı olarak belirleyip, altyapısını hazırlayacağız. “ dedi.

Bankaların Alaplı’da şube açmalarının veya ATM cihazı kurmalarının Alaplı’daki ekonomik hareketliliğin ve gelişimin bir göstergesi olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu, “İlçemiz gelişiyor, geliştikçe de değişiyor. İlçemizdeki bu gelişim ve değişim artarak devam edecek. “ dedi.

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar