Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ajans Press, AMEC üyeliğine imza atarak, dünyanın önde gelen medya takibi şirketlerinin arasına girdi

11 Ağustos 2011 Perşembe 00:21
Ajans Press, AMEC (Uluslararası İletişim Ölçme ve Değerlendirme Birliği / The International Association for Measurement and Evaluation of Communication) üyeliğine imza atarak, dünyanın önde gelen medya takibi şirketlerinin arasına girdi.

Medya takibinin öncü ve lider şirketi Ajans Press, AMEC (Uluslararası İletişim Ölçme ve Değerlendirme Birliği / The International Association for Measurement and Evaluation of Communication) üyeliğine imza atarak, dünyanın önde gelen medya takibi şirketlerinin arasına girdi.

Medya Takibi sektörünün uluslararası ölçekte gelişmesini sağlamak amacıyla 1996 yılında İngiltere’de kurulan AMEC, bugün 38 ülkedeki üyeleriyle bilgi ve deneyimlerini paylaşan global bir meslek örgütüdür.

AMEC üyesi tek Türk şirketi olarak ülkemizi temsil eden Ajans Press’in Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Özkan “1953 yılından bu yana Türkiye çapında müşterilerimize verdiğimiz hizmeti dünya standartlarına taşımak üzere AMEC üyeliğine imza attık. Müşterilerimize dünya medyasının da kapılarını açarken, dünyanın en hızlı gelişen ekonomilerinden birine sahip ülkemizin deneyimlerini de AMEC üyelerine aktarabileceğiz” dedi.

Geçtiğimiz aylarda, ülke çapında açtığı temsilciliklerle Türkiye’nin 81 ilini kapsayan bir sistemi oluşturan ve Sosyal Medya’yı da anlık ve eşzamanlı olarak takip edebilecek teknik alt yapıyı kuranAjans Press, Nielsen'in Ocak - Haziran 2011 verilerine göre “İlk 6 Ayın En Büyük 100 Reklamvereni” listesinde 81. oldu.

ap2.jpg

ap3.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
ÖMER YILDIRIM
Medya ve İletişim Uzm. Sanat Yön
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar
YUNUS EMRE KARAHAN
Türkiye Hafıza Şampiyonu