Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

2011 yılını alkol ve sigara ile mücadele yılı olarak ilan eden Ankara Yeşilay cemiyeti öğrencilerle bir araya geliyor

01 Nisan 2011 Cuma 22:43
Lise çağındaki öğrencilerle söyleşi ve seminerlerde bir araya gelen Ankara Yeşilay Cemiyeti Başkanı Şemşettin Toprak öğrencilerin bu konuda bilinçli olduklarını vurgularken tüm bağımlılıklara “Hayır” dediler.

Beril ÇUHADAROĞLU/Ankara

2011 yılını bağımlılıklarla mücadele yılı ilan eden Yeşilay Derneği Ankara Şubesi  okullara gerçekleştirdiği ziyaretler ile öğrencilerle bir araya geliyor.

‘Sigara, alkollü içki ve diğer uyuşturucu alışkanlıkları ile mücadele veren ve son dönemlerde çalışmalarını hızlandıran Yeşilay Cemiyeti Ankara Şube Başkanı Şemsettin Toprak “bütün zararlı alışkanlıklardan halkın ve bilhassa gençlerin korunması için çalışmalar yapmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Topluma, aileye, bireye zararlı olan içki ve uyuşturucuların kullanımını eğitim yoluyla engellemek için kurulan Yeşilay Derneği'nin amacından, kötü alışkanlıklardan korunma yollarından bahseden Şemsettin Toprak  “Burada öğrendiklerimizi yaşam boyu uygulayalım, arkadaşlarımıza ve çevremize anlatalım, Yeşilay gönüllüsü olalım. Kötülüklerin anası olan uyuşturucu ve alkollü içkilerden uzak duralım.’’ mesajını öğrencilerle paylaştı.

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar