Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mamak Belediyesi Ramazan etkinliklerinde Ahmet Özhan Mamaklılara unutulmaz bir akşam yaşattı

17 Ağustos 2011 Çarşamba 08:05
Mamak'da her akşam farklı etkinlikler, hemşehri geceleri ve Ramazan ayının ruhuna uygun mahalli ve ünlü sanatçıların konserleriyle renklenen Ramazan akşamlarının konuğu Türk Tasavvuf Musiki sanatçısı Ahmet Özhan oldu

Ramazan etkinlileri ile Mamaklılardan tam puan alan Mamak Belediyesi birbirinden güzel programları icra ederken, Vatandaşlar başkan Akgül’e hem teşekkür ediyor hem de büyük ilgi gösteriyor. Vatandaşların ilgisine ve sevgisine teşekkür eden Başkan Akgül, “Bizler sizlerin bu ilgisine, bu sevgisine layık olmak için çalışıyoruz. Amacımız Mamak’ımıza her alanda hizmetin en güzelini getirmektir.  Kentsel dönüşüm projelerimizle, sosyal ve kültürel projelerimizle sizlere hep en iyisini sunmanın gayreti içerisindeyiz. Bugün sadece sesi ve sanatıyla değil, naif ve beyefendi kişiliğiyle de gönüllerde taht kuran Ahmet Özhan’a Beye teşekkür ediyorum. Bu etkinliklerimiz sizlerin talepleriyle her geçen yıl daha da güzelleşiyor. Sizlerin ilgisine mazhar oluyoruz. Hepinizin Ramazanını tebrik ediyorum ” dedi.

Sevilen sanatçı Ahmet Özhan da vatandaşların Ramazanını tebrik ederek şöyle konuştu:” Sanatçı olarak söylediğimiz, dinlediğiniz bütün sözler Allah dostlarının sözleri. Sizler duyuyorsunuz. Beyninizden gönlünüze indiriyorsunuz. Gönüllerimizin buluştuğu ses sizin alkışlarınız bizi çok mutlu ediyor. Hepinizin Ramazan ayını ve sonunda bize lütfedilmiş bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum. Sizlerle kaynaşmamıza vesile olan Başkanımız Mesut Akgül’e de gönülden teşekkür ediyorum.”dedi.

Ahmet Özhan Rüzgârı

Mamak Belediyesi, Ramazan etkinlikleri çerçevesinde birbirinden ünlü sanatçılarla Mamaklılara doyulmaz Ramazan akşamları yaşatmaya devam ediyor. Türkiye’nin en güçlü Türk Tasavvuf Musiki sanatçılarından Ahmet Özhan Ramazan etkinlikleri çerçevesinde Mamaklılara unutulmaz bir gece yaşattı. Birbirinden güzel ilahiler, ezgilerle izleyicileri manevi bir yolculuğa çıkaran Özhan’a Mamaklıların ilgisi oldukça büyüktü Ramazan etkinlik alanını hınca hınç dolduran Mamaklılar Ahmet Özhan’ın söylediği ilahililerle adeta coştu.

Karagöz- Hacivat ve sevilen kukla Şuayıp ile başlayan gecede sahneyi ilk Park Fm’in sevilen Djlerinden Sıfıraltı Metin aldı. Ankara Oyun havaları ile Mamaklıları coşturan Dj Sıfıraltı Metin’in ardından sahne sırası Türk Tasavvuf Musikisi Sanatçısı Ahmet Özhan’a geldi. Hüzünlü Gurbet’ten Sevdim Seni ve  Uyan Ey Gözlerim’e tasavvuf müziğinin sevilen eserlerini okuyan Özhan Mamaklılara unutulmaz bir gece yaşattı. Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül de Özhan’a çiçek takdim etti.

Ramazan etkinliğine Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Ak Parti Mamak İlçe Başkanı Davut Erdem, Akı Parti Ankara Milletvekili Adayı Ercan Kınacı, Meclis Başkan Vekili Erdal Ak, Meclis Üyesi Osman Koçyiğit, Başkan Yardımcıları, Hasan Gökmenoğlu, Ahmet Müfit Yıldırım, Başkan Danışmanı Aydın Demir, birim müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.  

mamak2.20110817081303.jpg

mamak5.jpg

mamak2.20110817081339.jpg

mamak4.20110817081358.jpg

mamak3.20110817081437.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
ÖMER YILDIRIM
Medya ve İletişim Uzm. Sanat Yön
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar
YUNUS EMRE KARAHAN
Türkiye Hafıza Şampiyonu