Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gördes Belediye Spor Yıldızlar Satranç takımı ikincilik madalyalarını Belediye başkanları Muhammat Akyol'a hediye ettiler

13 Mart 2012 Salı 14:31
Manisa ve İlçeleri arasıda yapılan yıldızlar Satranç turnuvasında güçlü rakiplerini geride bırakarak 21-24 Nisan da Antalyada yapılaçak Türkiye geneli yarışmaya hakkazanan Gördes Belediye Spor Yıldızlar Satranç takımı ikincilik madalyalarını Belediye başkanları Muhammat Akyol'a hediye ettiler.
Manisa ve İlçeleri arasıda yapılan yıldızlar Satranç turnuvasında güçlü rakiplerini geride bırakarak 21-24 Nisan da Antalyada yapılaçak Türkiye geneli yarışmaya hakkazanan Gördes Belediye Spor Yıldızlar Satranç takımı ikincilik madalyalarını Belediye başkanları Muhammat Akyol'a hediye ettiler.
Başkan Akyol Gördes in gençlerinin buyıl Sporun her alanında ilcelerini en iyi şekilde temsil ettiklerini ve kendileri ile gurur duyduğunu ve bizi başarıya alıştırdılar bundan sonra kendileri başarı çıtasını daha yüksek tutarak bizleri alıştırdıkları bu başarıyı herzaman yaşatmalarını temenni etiğini dile getirdi.
 
21-24 Nisan da Antalyada Turnuvaya katılaçak Sporcularımız Mustafa Berat Çağlar, Ali Kamil Güzel, Muhammet Fatih Akyol, Mehmet  Batuhan Emre, Erdem Sakız.
 
gordes2.jpg
 
 
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar